.

.

Американски Трендови Спакувана Машка Јакна За Дожд Водоотпорна Мантил За Мажи Лесен Ветробран Со Хауба Сина Х-Голема

Американски Трендови Спакувана Машка Јакна За Дожд Водоотпорна Мантил За Мажи Лесен Ветробран Со Хауба Сина Х-Голема

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

??Лесен Материјал? : Американски Трендови јакна за дожд за мажи е изработена од 100% полиестер, кој обезбедува добра дише и е многу лесен. ?Карактеристики?Нашата лесна јакна за дожд поддржува висококвалитетна водоотпорна функција, исто така добро функционираше во ветроупорна и водоотпорна, ве одржува цел ден суви во облачно и дождливо.?Висококвалитетен Материјал?Американски Трендови јакна за дожд за мажи е изработена од 100% полиестер, кој нуди искуство за дишење и удобно носење во какви било временски услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент