.

.

Дигитален Риболов Мамка Ролна Со Залак Аларм Длабочина Позиција Со Резервни Калем

Дигитален Риболов Мамка Ролна Со Залак Аларм Длабочина Позиција Со Резервни Калем

DEN 1599.20

Пристапност
Во достапна форма

Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката.2 : 1 Висок Сооднос На Менувачот : Справете се со мамката што тоне со голема брзина. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство.* 0-12 Бесконечно Прилагодување На Променливата Брзина : 0-4 Пин : за супер долго лиење 4-8 Пин : Општа намена; 8-12 Пин : за почетник и лесна мамка. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Спецификација : Тип : Лева рака, Десна рака (Опционално)Боја : Црна, Портокалова (Опционално)Материјал : алуминиумска легура напојувана од : Батерија на Полнење (Вклучена)Топчесто Лежиште : 7+1 сооднос на менувачот : 7,2 : 1 Капацитет На линијата : 0,16 мм/200м, 0,23 мм/120мбрејкинг Сила : Максимум 10кг / 22лбнет Тежина : 250гр / 8,8 млзиза : 110 * 85мм / 4.10 во пакетот вклучува : 1 * Риболов Ролна1 * Резервна Калем1 * кабел за полнење забелешка : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент