.

.

Scrubstar женски модни најважни антимикробни исмејувачки завиткувани врвни врвни врвни

Scrubstar женски модни најважни антимикробни исмејувачки завиткувани врвни врвни врвни

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите модни најважни работи за чистење на врвните карактеристики на врвот на стилизирање на завиткување и предниот јарем. Две пространи предни џебови за носење на сите ваши најважни работи. Издржлива и Strtechy Polyester/ Cotton/ Spandex мешавина има антимикробна завршница. Модна колекција на Scrubstar, потсмев на обвивката за чистење на врвот. Пред и назад јарем. Принцеза шевовите. Предни џебови. Странични отвори. 63% полиестер/34% памук/3% спандекс. Антимикробна завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент