.

.

Кафепрес-Ме Имаше Во Вуф-Женски Темни Пижами

Кафепрес-Ме Имаше Во Вуф-Женски Темни Пижами

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Овие прекрасни пижами сигурно ќе станат вашата нова омилена облека за спиење! Нашиот женски комплет за пижами се состои од супер меки 100% памучни дна кои одговараат на удобни и лабави, со 100% памучен вграден врв. Ќе сакате да ги носите вашите удобни PJs во текот на целиот ден. Дизајните се професионално печатени и сигурно ќе направат совршен подарок за секоја пригода. Овој производ е направен по нарачка, само за вас! Ве молиме, дозволете до 3 дена за испорака на овој производ. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Ме Имаше Во Вуф-Женски Темни Пижами. Нашите супер меки пижами се 100% памук и дишат за удобност на вашата облека за спиење. Унисекс дното се вклопуваат лабаво со жичен струк и без мува (црни карирани, розови карирани и дрвосечачки отпечатоци се памучен фланелен, сите други памучни дрес), а врвовите се 100% памучни кошули со вградена, подолга должина за да ги надополнат вашите облини. Графичките дизајни на маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. ВРВОТ И ДНОТО МОЖЕ ДА ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат. УВЕЗЕНИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент