.

.

Светилка ПРЕДВОДЕНА Од Синџирот На Клучеви

Светилка ПРЕДВОДЕНА Од Синџирот На Клучеви

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Клуч Синџир Фенерче, Клуч-Колега, Сијалица Тип : ЛЕР, Боја На Телото : Црна, Светла Боја : Бела, Должина : 2.36", Дијаметар : 0.74", Тежина : 0.9 мл, Светилка Живот : 100 000 Часа, Светлина Излез : 10 Лумени, Работи Време : 96 Часа, Барања За Енергија : (4) LR 44 Паричка Клетки, Вклучуваат Клуч-Колега Со Бела ЛЕР Со Батерии-Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент