.

.

70 Сала Дрво Влезот Складирање Клупа Палто Решетката Со Виси Куки И Полици

70 Сала Дрво Влезот Складирање Клупа Палто Решетката Со Виси Куки И Полици

DEN 7759.84

Пристапност
Во достапна форма

®Модерен Минималистички Q Паралелни линии И чисти бои со метална решетка за палто го претвораат дрвото на салата за складирање во стилски мебел за да го комплиментираат секој модерен или традиционален внатрешен дизајн. ●Слајд Вратите За Заштеда На простор, дизајнот На лизгачката врата може да заштеди многу влезен простор. Исто така, скриената просторија може да спречи предмети од прашина и да ја одржува околината уредна. ●Разни Опции За Складирање ● куките За предавање и клупата за складирање можат лесно да ги задоволат вашите потреби. Овие полици за прилагодување на висината може да се постават хоризонтално или склони да бидат најдоброто место за чување чевли. ●Стабилност и Издржливост Q телото е направено од честички и металните куки се насликани за да се спречи ' рѓа. Опремен е и со цврст антидампинг уред за зголемување на безбедноста. ●Димензии●Вкупна големина : 35,4"W x19, 6"D x 70"H. носивост : 213 LBS. Основна Завршна Апликација : Фурнир. Дебелина На Врвот на масата : 1,18 инчи. Дозвола-Подот До Дното : 2,5 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент