.

.

Нема граници за машки панталони за столар

Нема граници за машки панталони за столар

DEN 246.40

Пристапност
Во достапна форма

Од справување со следниот проект до обични, лежерни активности, немаше граници што ги покривте во целодневната удобност со панталони со столар. Овие разноврсни мански панталони за столари за стопици имаат мулти-џеб дизајн за да ги држат и носат најважните работи додека сте во движење. Завршете го изгледот со маичка со кратки ракави или кошула со долги ракави и сте подготвени. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : модерно вклопување; права нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови за лепенка; 2 странични џебови на столар држат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на тексас; јамки на ременот; Јамка на чекан од страна. Машки столар панталони од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент