.

.

Едноставно Дејзи 18 14 starвездени мозаични геометриски печати, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 starвездени мозаични геометриски печати, сет од 4

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! Едноставно Дејзи 18 „x 14“ starвезден мозаик геометриски принт пласман : сет од 4 плакати : 18 "x 14". Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Главните карактеристики

Избор на клиент