.

.

Комплет за целосен лист Покемон

Комплет за целосен лист Покемон

DEN 719.84

Пристапност
Во достапна форма

Покемон целосен лист поставен Pokemon Electric Ignite Sleet Set : Twin Set Вклучува : Рамен лист (66 "x 96"), поставен лист (39 "x 75" x 12 "џеб) и 1 перница (20" x 30 ") Комплетен сет вклучува целосен сет : рамен лист (81 "x 96"), вграден лист (54 "x 75" x 12 "џеб) и 2 перници (20" x 30 ") 100% полиестерски лим за микро-праска сетмахин што може да се мие за лесен сет на carepokemon е идеален За деца, твини и тинејџери, северозападниот дел на компанијата што се однесува на моделот на пикачу и pike-топката, карактеристики на перници или ќебе за да ги комплетираат добро изгледот со други декор на покемон.

Главните карактеристики

Избор на клиент