.

.

Одржлива ваша женска одржлива лесна долна облека за хипстер, 3-пакет

Одржлива ваша женска одржлива лесна долна облека за хипстер, 3-пакет

DEN 254.08

Пристапност
Во достапна форма

Оваа колекција за чувство што се чувствува добро обезбедува целосна покриеност во задниот дел. Ве охрабруваме да бидете kindубезни кон себе и kindубезни кон вашето тело. Бидејќи правилните одлуки започнуваат близу до вашето срце, ние веруваме дека треба да ја задржите nessубезноста близу до вашата кожа. Почнувајќи со вашите домови. Ова е добра долна облека за која може да се чувствувате добро. Секој пар е изработен од одржлива и рециклирана ткаенина и предива. Прави добро. Носете kindубезно. Направено со рециклирани предива и ткаенина | 3 пакет | Стил на хипстер | Беспрекорно плетено за флексибилно и персонализирано вклопување | Целосно покритие назад | Среден пораст | Машината за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент