.

.

Flax4Life глутен бесплатно фла бурно чоколадо закуска со гранола, Оз

Flax4Life глутен бесплатно фла бурно чоколадо закуска со гранола, Оз

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Flax4 Life Granola, грицкање, лен, бурно чоколадо. Од Касондра. Меко и џвакано. Сертифициран без глутен. 5 грама влакна по порција. Промовира здраво варење. 2850 мг омега 3 по порција. Поддржува кардиоваскуларно здравје. Помага да се одржи нормалното ниво на холестерол. Повеќе од 32 мг лигнани по порција. Flax4 Life глутен без ленен леб Чунки чоколадо закуска гранола : без глутен. Не-Гмо. Млечни производи бесплатно. Бесплатно лактоза. Овластен природен. Без орев. БЕСПЛАТНО Кикирики.

Главните карактеристики

Избор на клиент