.

.

Animalивотински премини женска графичка маица со кратки ракави

Animalивотински премини женска графичка маица со кратки ракави

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Изградете го вашиот свет стилски со оваа графичка маица за животни кои преминуваат. Симпатична додаток на вашата гардероба за викенди, оваа лесна фитла има заокружено полите, така што изгледа одлично затрупано или неискористено, слоевито или соло. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : графички на предниот дел; заоблен полите. Graphенски животински премин графичка маица со кратки ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент