.

.

Cardенска качулка за женски качулка, големини XS до 3x

Cardенска качулка за женски качулка, големини XS до 3x

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. За сите тие денови сакате да се залепите и да се завиткате во нешто навистина топло и меко - неверојатниот нов кадиган на качулка на Hoyоспун. Овој кадифен кардиган е направен во ултра-мека ткаенина со аспиратор. Најдобриот дел? Оваа салон Худи има два џебови го задржува вашиот телефон и најважните работи близу. Совет за дневна : слој Оваа лесна карди над една од симпатичните пижами на oyојспун за крајно ажурирање на вашата колекција за облека за спиење. Прави одличен подарок за секој lovesубител на салон на вашата листа-во движење никогаш не изгледаше толку добро! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’8 'и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : јака од шал со прицврстен аспиратор. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Женски кадифен пижама кардиган од oyојспун.

Главните карактеристики

Избор на клиент